Fettuccine s pórom a cherry paradajkami

Pór môžete pripraviť hádam na tisícku spôsobov. Jeho využitie v kuchyni takmer nepozná hranice. Tak isto ako jeho blahodarné účinky na črevný systém, pleť a celkové zdravie. Medzi tie rýchlejšie recepty patria jeho kombinácie s ďalšou zeleninou a už hotovými konjakovými fettuccine bez sacharidov. Troška parmezánu dodá tomuto super rýchlemu receptu tú pravú chuť.

Časová náročnosť: 15 minút

dailymix-recept-fettuccine-s-porkem

Čo budete potrebovať:

Postup:

Pór nakrájajte na kolieska a restujte na olivovom oleji. Pridajte cherry paradajky a zľahka opečte. Pridajte prepláchnuté fettuccine a dochuťte soľou a korením. Na záver posypte parmezánom a môžete servírovať.

Konjakové cestoviny a ryža sú ideálnym základom pre low carb varenie

S konjakovými cestovinami a ryžou rýchlo a jednoducho vykúzlite celý rad zdravých low carb pokrmov. Konjak je surovina s veľmi nízkou energetickou hodnotou, no vďaka vysokému obsahu vlákniny vás zasýti na dlhú dobu. Konjakové potraviny sú chuťovo na nerozoznanie od klasických príloh a môžete ich pri varení používať rovnakým spôsobom.

Konjakové cestoviny USUI z našej ponuky neobsahujú zbytočný cukor, tuk, lepok ani soľ a majú iba 5 kcal na 100g. Vďaka tomu ich oceníte nielen v rámci nízkosacharidového stravovania, ale aj ak ste diabetici, celiatici, vegetariáni či vegáni.

Vyberte si z našej pestrej ponuky zdravých konjakových príloh.