Low carb čokoláda

Ak patríte medzi milovníkov čokolády, iste vám počas diéty táto lahodná sladká pochúťka chýba. S nízkosacharidovými alternatívami si však nemusíte nič odopierať. Low carb čokolády z našej ponuky chuťovo nerozoznáte od tých bežných, a pritom obsahujú len minimum sacharidov.

KetoMix čokolády nemajú žiadny pridaný cukor, takže si ich môžete do svojho diétneho jedálnička bez obáv zaradiť. Navyše obsahujú zdravú vlákninu z čakanky, ktorá stimuluje činnosť čriev. V našej ponuke nájdete aj belgické čokolády, ktoré sú vyrobené z prvotriedneho kakaa a sladené stéviou alebo maltitolom. Vďaka tomu majú naozaj lahodnú chuť a nízky obsah cukru. Či už dávate prednosť mliečnej, orieškovej alebo horkej čokoláde, u nás si vyberiete svoju obľúbenú príchuť a môžete maškrtiť zdravo.

2 položiek celkom
cokolada s liskovymi orechy (1) (1)
€7 –15 %
€5,95

  Bez prídavku cukru. Bez palmového oleja.  Sladká pochúťka. Obsahuje vlákninu pre správnou funkciu čriev. Doplnená o pražené lieskové oriešky a vanilku.  

Kód: COK-ML-LO
cokolada s mandlemi (2) (1)
€7 –15 %
€5,95

Bez laktózy a palmového oleja. Bez pridaného cukru a umelých sladidiel. Sladká pochúťka. Obsahuje vlákninu pre správnu funkciu čriev. Doplnená o prírodný vanilkový extrakt....

Kód: COK-HOR-MAN