Low carb palacinky

Patria sladké a slané palacinky a omelety k vašim obľúbeným pokrmom? Ak áno, môžete si ich dopriať aj v prípade, ak sa stravujete nízkosacharidovo. Low carb palacinky a omelety DailyMix si okamžite obľúbite vďaka ich veľmi rýchlej a jednoduchej príprave a skvelej chuti. Určite nadchnú nielen vás, ale aj celú vašu rodinu.

Na čo sa môžete s našou ponukou palaciniek a omeliet so zníženým obsahom sacharidov tešiť? Hneď na niekoľko druhov, z ktorých si určite vyberiete. Pripravili sme pre vás proteínové palacinky DailyMix s karamelovou a banánovou príchuťou, ale aj proteínové omelety s hubami, s príchuťou slaniny a syra alebo proteínové omelety so syrom. Nízkosacharidové palacinky a omelety DailyMix vynikajú vysokým obsahom bielkovín a vlákniny a obsahujú množstvo dôležitých vitamínov a minerálnych látok. Presvedčte sa na vlastné chuťové poháriky o tom, že ide o skvelú pochúťku.

2 položiek celkom
Proteinová palačinka s banánovou příchutí (7 porcí)
€9,80 –15 %
€8,33

Bez pridaného glutamanu, vysoký obsah bielkovín, zdroj vlákniny, znížený obsah sacharidov, množstvo vitamínov a minerálnych látok, rýchla príprava, skvelá chuť.

Kód: DM-PAL-BAN
Proteinová palačinka s karamelovou příchutí (7 porcí)
€9,80 –15 %
€8,33

Bez pridaného glutamanu, vysoký obsah bielkovín, znížený obsah sacharidov, množstvo vitamínov a minerálnych látok, rýchla príprava, skvelá chuť, Vysoký obsah vlákniny...

Kód: DM-PAL-KAR