Nízkosacharidové raňajky do pohára s vôňou exotiky

dailymix-recept-nizkosacharidova-snidane-kase-liskooriskova-s-cokoladou

Máme pre vás tip na raňajky, ktoré vám dodajú veľa energie na celé dopoludnie, a zároveň vám po nich nebude zbytočne ťažko. Túto dobrotu si môžete jednoducho pripraviť deň vopred a ráno si ju vziať so sebou do práce. Chuť čokolády a lieskových orechov je v nej doplnená sviežim tvarohom a pomyselnú bodku dodáva exotické mango a maracuja. Už sa vám zbiehajú slinky?

Čo budete potrebovať:

Postup:

Tieto low carb raňajky si môžete bez obáv pripraviť deň vopred a nechať ich odležať v chladničke. Skvele však budú chutiť aj čerstvo pripravené.

Vo vami vybranom pohári (s viečkom) zmiešajte proteínovú kašu s vodou. Pridajte chia semienka a zmes dôkladne premiešajte.

Následne pridajte polotučný tvaroh a lyžičku džemu s príchuťou manga a maracuje, ktorý celým raňajkám dodá exotický nádych a prenesie vás myšlienkami na dovolenku aj za pochmúrneho počasia.

Na záver môžete svoje nízkosacharidové raňajky v pohári ozdobiť pomocou niekoľkých rozdrvených lieskových orechov, ktoré budú krásne chrumkať.

Prečo proteínová kaša DailyMix?

Proteínová kaša DailyMix je ideálnym pomocníkom na prípravu rôznorodých receptov na low carb raňajky. Jej výhodou je jednoduchá a rýchla príprava, vďaka čomu po prebudení nestrávite veľa času v kuchyni. Zmes je plná proteínov a dodá vám energiu na celé dopoludnie. Okrem toho obsahuje množstvo vitamínov a minerálnych látok a nenájdete v nej žiadne pridané glutamáty. Spomenúť musíme aj jej lahodnú chuť, v ktorej sa snúbia lieskové orechy a kvalitná vysokopercentná čokoláda.

Hľadáte rýchle, zdravé a nízkosacharidové raňajky? Vyskúšajte proteínové kaše z našej ponuky.