Špagety s kuracím mäsom a špenátom

Špagety patria medzi najobľúbenejšie druhy cestovín. Ak vás od ich pravidelnej konzumácie odrádza vysoký podiel sacharidov, uvarte si ľahké a rýchle jedlo z konjakových špagiet bez sacharidov. Kombinácia s kuracím mäsom a špenátom je ideálna pre odľahčený jedálniček a troška smotany dodá jedlu skvelú chuť.

Časová náročnosť: 15 minút

dailymix-spagety-s-kurecim-a-spenatem

Čo budete potrebovať:

Postup:

Kuracie prsia umyte, nakrájajte na kúsky a orestujte na hrudke masla. Pridajte špenátové listy, prelisovaný alebo nakrájaný cesnak, smotanu a krátko povarte. Osoľte a okoreňte. Potom primiešajte nízkokalorické konjakové špagety a chvíľu povarte. Na záver posypte nastrúhaným parmezánom.

Konjakové cestoviny a ryža sú ideálnym základom pre low carb varenie

S konjakovými cestovinami a ryžou rýchlo a jednoducho vykúzlite celý rad zdravých low carb pokrmov. Konjak je surovina s veľmi nízkou energetickou hodnotou, no vďaka vysokému obsahu vlákniny vás zasýti na dlhú dobu. Konjakové potraviny sú chuťovo na nerozoznanie od klasických príloh a môžete ich pri varení používať rovnakým spôsobom.

Konjakové cestoviny USUI z našej ponuky neobsahujú zbytočný cukor, tuk, lepok ani soľ a majú iba 5 kcal na 100g. Vďaka tomu ich oceníte nielen v rámci nízkosacharidového stravovania, ale aj ak ste diabetici, celiatici, vegetariáni či vegáni.

Vyberte si z našej pestrej ponuky zdravých konjakových príloh.