Ázijská polievka so zázvorom a koriandrom

Ázijská polievka so zázvorom a koriandrom má veľmi špecifickú a nezameniteľnú chuť. Vaše chuťové poháriky behom minútky prenesie do ďalekých ázijských končín. Vychutnajte si ju s konjakovými rezancami, ktoré ju razom premenia na nízkokalorickú verziu.

Časová náročnosť: 20 minút

Dailymix-Asijska_polevka_se_zazvorem_a_koriandrem

Čo budete potrebovať

Postup:

Jarnú cibuľku a stopkový zeler nakrájajte na drobné kocky a dajte do misky. Pridajte najemno nastrúhaný zázvor. Do misky dajte 1 odmerku KetoMix ázijskej polievky. Zalejte horúcou vodou a všetko dôkladne premiešajte. Osoľte podľa chuti. Pridajte prepláchnuté vlasové konjakové rezance USUI. Podľa chuti pridajte chilli papričku a koriander. Nakoniec pokvapkajte citrónovou šťavou.

Konjakové cestoviny a ryža sú ideálnym základom pre low carb varenie

S konjakovými cestovinami a ryžou rýchlo a jednoducho vykúzlite celý rad zdravých low carb pokrmov. Konjak je surovina s veľmi nízkou energetickou hodnotou, no vďaka vysokému obsahu vlákniny vás zasýti na dlhú dobu. Konjakové potraviny sú chuťovo na nerozoznanie od klasických príloh a môžete ich pri varení používať rovnakým spôsobom.

Konjakové cestoviny USUI z našej ponuky neobsahujú zbytočný cukor, tuk, lepok ani soľ a majú iba 5 kcal na 100g. Vďaka tomu ich oceníte nielen v rámci nízkosacharidového stravovania, ale aj ak ste diabetici, celiatici, vegetariáni či vegáni.

Vyberte si z našej pestrej ponuky zdravých konjakových príloh.