Naštartujte deň zdravo a chutne so sladkými nízkosacharidovými raňajkami

O tom, aké dôležité sú raňajky, vie už asi každý. Kvalitné raňajky naštartujú váš organizmus a dodajú energiu na celý deň. Čo keď ale ráno nemáte veľa času na ich prípravu a nechce sa vám „vyvárať“ a tráviť skoré ranné hodiny v kuchyni? Navyše, ak ešte k tomu nechcete do seba „tlačiť“ množstvo zbytočného cukru, ktoré klasické raňajky v sebe majú.

Napriek tomu si môžete pochutiť, pretože príprava zdravých raňajok nemusí byť žiadna veda. Máme pre vás pár tipov.

Začnite deň lahodne a chrumkavo a vyskúšajte DailyMix nízkosacharidovú proteínovú granolu s malinami. Ak chcete dostať do svojich raňajok viac bielkovín, stačí ju zaliať mliekom, rastlinným nápojom alebo jogurtom. Môžete si ju však vychutnať aj len tak, samotnú.

Máte radšej niečo, čo nie je také chrumkavé, radšej si pochutíte na niečom mäkšom, jemnejšom, ale pritom lahodnom a chutnom? Na niečom, čo obsahuje plno vitamínov, minerálnych látok a je bez pridaného glutamanu? Vyskúšajte niektorú z DailyMix kaší. Zmiešaním s horúcou vodou pripravíte v okamihu výborné, zdravé a teplé raňajky. Ochutnajte proteínovú kašu s malinami, lieskovoorieškovú kašu s čokoládou alebo jablkovú kašu so škoricou.

A do tretice všetko dobré – máte predsa len trošku viac času? Vyskúšajte DailyMix palacinky. Za 10 minút máte na stole nadýchanú a chuťovo vyváženú low carb palacinku. Stačí si ju dozdobiť čerstvými malinami alebo čučoriedkami a výborné raňajky sú na svete. Vyskúšajte napríklad naše palacinky s karamelovou alebo banánovou príchuťou.

S našimi raňajkami môžete žiť low carb, zdravo a s chuťou. Verte, že práve dobré raňajky vám urobia skvelý deň. Tak dobrú chuť ????