Doprava a platba

DOPRAVA

Je pre nás veľmi dôležité, aby bol váš nákup v našom e-shope príjemný a pohodlný. Dbáme na to, aby k vám objednávka doputovala v čo najkratšom možnom termíne a jej vyzdvihnutie bolo pre vás maximálne komfortné. V nákupnom košíku si preto môžete vybrať hneď dva spôsoby doručenia: 

Doprava zadarmo od 54 eur. 

Pri objednávke do 10:00 hod. vám balíček príde do 3 pracovných dní.  

V súčasnej dobe ponúkame tieto druhy dopravy:

    dpd (1)

DPD
Doručení kuriérskou spoločnosťou DPD na vašu adresu

Termín doručenia:

3 pracovných dní

4,4 eur
  PPL
Doručení kuriérskou spoločnosťou PLL na vašu adresu
Termín doručenia:
3 pracovních dnů
4,2 eur
 
Zásielkovňa / Packeta
Dodanie na viac ako 4 137 pobočiek Zásielkovne po celej SR

Termín doručenia:

3 pracovných dní

3,5 eur

Prepravná spoločnosť DPD

Funguje podobne ako Česká pošta alebo PPL, dovezie vám balíček na vami uvedenú adresu. Predtým sa s vami spojí telefonicky. Pokiaľ je vaša objednávka nižšia ako 54 €, zaplatíte za túto dopravu 4,4 €.

Prepravná spoločnosť PPL

Tento dopravca vám doručí balíček na vami uvedenú adresu. O termíne a času doručenia budete informovaní vopred. Ak je suma vašej objednávky nižšia ako 54 €, zaplatíte za túto službu 4,2 €.

Osobný odber Zásielkovňa.sk

Pokiaľ máte v blízkosti bydliska či práce výdajňu Zásielkovne, môžete zvoliť tento spôsob dopravy. V našom e-shope si vyberiete svoj balíček, ako dopravu zvolíte „Zásielkovňa“, vyberiete si miesto odberu a váš balíček bude potom pripravený na danom výdajnom mieste.

Zoznam všetkých výdajných miest nájdete TU. Pri objednávke nižšej ako 54 eur zaplatíte za doručenie do Zásielkovne 3,5 eur.  

Kapacita výdajných miest má svoje obmedzenia. Môžu sa preto vyskytnúť komplikácie so včasným doručením vašej objednávky, ktoré nedokážeme na našej strane ovplyvniť. Ďakujeme za pochopenie.

 

PLATBA

Platba pri prevzatí tovaru / dobierka 

Platí pri doručení balíčka prostredníctvom prepravcu DPD alebo pre osobný odber v Zásielkovni. Cena je od 1,3 eur.

Platobnou kartou

Jednoduchý, rýchly a bezpečný zapôsob platenia. Plaťte kartou, ktorá má povolené platby na internete. Táto platobná metóda je zadarmo. 

Bankovým prevodom

Platiť môžete prostredníctvom klasického bankového prevodu alebo rýchlym online bankovým prevodom prostredníctvom platobnej brány GoPay. Pri klasickom bankovom prevode počítajte s tým, že pripísanie platby môže trvať aj niekoľko dní. 

Táto platobná metóda je zadarmo. 

Google Pay

Jednoduchý a rýchly spôsob platenia online. Na využitie služby musíte mať vo svojom Google účte alebo v prehliadači Chrome uloženú platobnú kartu. Táto platobná metóda je zadarmo.