Informacie pre vás

Spolupracujte s nami

Chcete sa stať súčasťou tímu DailyMix? Hľadáme partnerov pre dlhodobú spoluprácu. Napíšte nám alebo zavolajte!

Hľadáme partnerov:

Ozvite sa Michalovi a spolu nájdete to najlepšie riešenie pre obe strany:

Michal Spodniak 

O nás

Značka DailyMix je ďalším produktom z portfólia českej spoločnosti Opravdove hubnuti s.r.o., ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom proteínových jedál a potravín. Okrem značky DailyMix je tiež vlastníkom značky KetoMix, ktorá svojím zákazníkom poskytuje kompletné diétne programy, postavené na báze ketónového chudnutia.

Všetky jedlá z portfólia firmy Opravdove hubnuti s.r.o. sú fare trade, certifikované a spĺňajú všetky požiadavky na potraviny podľa legislatívy ČR i EÚ. Neobsahujú škodlivé chemické prísady ani pridané glutamáty a sú vhodné pre vegetariánov. Obe značky majú vlastný zákaznícky servis, kde 7 dní v týždni fungujú vyškolené výživové poradkyne.

Certifikácie

DailyMix produkty vyrábame z kvalitného srvátkového proteínu dováženého z krajín Európskej únie a finálny produkt potom spracovávame v Českej republike. DailyMix jedlá vyrábame za prísnych podmienok spĺňajúcich HACCP certifikáciu. Výroba je spoločne s internetovým obchodom kontrolovaná SZPI, teda orgánom dohľadu nad zdravotnou nezávadnosťou, akosťou a poriadnym označovaním potravín.

Naše produkty spĺňajú všetky požiadavky Štátnej poľnohospodárskej a potravinárskej inšpekcie.

Referencie

Čo o DailyMixu hovoria zákazníci

Pri mojej práci som neustále na cestách – či už v Čechách alebo v zahraničí. Na jedlo pri fotení nemám čas. DailyMix je pre mňa skvelým riešením.

tureckyDavid TureckýFotograf, svetový a jediný český ambasádor značky Canon

Som vegetarián a proteínové koktaily sú v mojom prípade dobrou náhradou mäsitej stravy. DailyMix má sedem príchutí, čo je fajn, pretože vás ich chuť neomrzí.

vincourovaTereza Vincourováilustrátorka a maliarka

DailyMix si beriem so sebou do školy na desiatu, aby som mal dosť energie na učenie. Každý deň si dávam inú príchuť.

tobiasTobiáš Srokaštudent

 

Mať čistú dušu aj telo – to je princíp jogy. DailyMix organizmus nezaťažuje, naopak. Dáva mu všetko, čo potrebuje. A skvelo chutí. To na ňom oceňujem najviac.

jogaIva Ceradskálektorka jogy

Šport je alfou a omegou môjho života a k nemu potrebujem dostatok energie. DailyMix mi ju dodáva rýchlo a pohodlne – či už v priebehu dňa, pred tréningom alebo zápasom.

povazan_1Filip Považanmuaythai bojovník

Jedlo som začal riešiť až s diétou KetoMix. Podarilo sa mi schudnúť 20 kíl a tak som hľadal jedlo, ktoré mi bude chutiť a vyhnem sa jojo efektu. A to je presne DailyMix.

dekanTomáš DekanPodnikateľ v odbore IT